Duchovní podpora

... a poskytuji vám tuto Zemi k dozrávání ...

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

odkazy:start

Odkazy

Slovo

Poselství Grálu otevírá bránu k Pravdě a učí nás žít podle Božích zákonů, jako dík Bohu za jeho milostiplné dary. Další knihy doplňují základní stavbu Poselství Grálu a rozšiřují tyto duchovní dary.

Slovo

Slovo od Abdrushina pro ducha Původní Slovo od Abdrushina pro ducha v původním českém překladu


Slovo Pravdy

Původní Slovo od Abdrushina spolu s dalšími přednáškami a spisy


Abdrushin

Abdrushin Původní Slovo od Abdrushina v novém českém překladu od pana Jaroslava Peroutky po roce 2000 i v dalších jazycích


Duchovní

Archiv Gralu

Elektronická databáza dokumentov, obrázkov a videí súvisiacich s knihou Vo Svetle Pravdy - Posolstvo Grálu od autora Abdrushina.


Ve Světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu


Pre ľudí

Venované tým, ktorým sa dielo „Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu“ stalo presvedčením


Duchovná premena

O knize Ve Světle Pravdy

AO-institut

Chico Xavier

Duchovní poselství a pomoc zprostředkovaná pomocí brazilského média Chico Xaviera


Léčení

Moravské květy

Moravské květy Léčba pomocí rosy z rostlin. Místní obdoba Bachových květů.


Jaspis

Jaspis vznikol preto, aby pomáhal a slúžil duchovne sa prebúdzajúcemu ľudstvu k opätovnému nadobudnutiu dnes otraseného zdravia, k jeho upevneniu a udržaniu


Aqua Sanatura

Aqua Sanatura zařízení určená k revitalizaci vody a vodných roztoků


Léčivá síla jako dar

Léčivá síla jako dar o duchovním léčení


Knihy

Pravda mezi nebem a zemí

Pravda mezi nebem a zemí Teď však přichází doba, kdy se na planetě Zemi musí udát změny, o kterých se mluví už v nejstarších knihách…

Poutavý příběh chlapce, který po smrti své matky začne vidět víc než ostatní lidé, nutí každého čtenáře přemýšlet o pravém smyslu života. Mladý hrdina poodhrne roušku tajemství přírody a dokáže vědomě komunikovat s jejími výkonnými silami, které dnešní obyvatelé planety zařadili do bájí a pověstí. Jeho životní cesta je lemována pomocníky, jež ho postupně přivedou k myšlence o samočinně působících zákonech vesmíru.

Je mu otevřena i část podvědomí, umožňující procházet některými ze svých minulých životů. Ty ho zavedly až k těm nejpodstatnějším kapitolám duchovního vývoje lidstva. Od té chvíle již nemá nejmenších pochyb o dokonalém nastavení díla Stvoření. Je mu dokonce umožněno zřít nejvyšší nehmotné sféry všehomíra, porozumět mystériu Svatého Grálu a pochopit i svůj pozemský úkol, který si pro tuto inkarnaci sám zvolil. Avšak spolu s ním je mu odhaleno i tajemství organizace, jejíž počátky sahají až ke kořenům člověka a jeho pobytu na modré planetě. Tito jedinci mají odlišný duchovní pohled na svět. Jejich Bohem světla je Lucifer a konečným cílem této mocné skupiny je nastolení jednosvětové vlády a nového světového řádu. Kdyby se jim temný plán zdařil, naplní se i biblické Janovo proroctví o čísle šelmy. Mladý hrdina správně chápe, že tito lidé budou schopni udělat cokoliv, jen aby mu v jeho světlém poslání zabránili. On ale ví, jak fungují samočinné zákonitosti universa, a z toho důvodu nemá strach pustit se do boje s „větrnými mlýny“.

Avšak řád svobodných zednářů a iluminátů si svůj ďábelský plán velmi pečlivě střeží…


Gabrielova cesta

Gabrielova cesta Kniha obsahuje náhledy do budoucnosti lidstva, sepsané inspirativním způsobem formou příběhu plného dobrodružství, které nenajdete v žádné jiné doposud vydané literatuře či filmu.

Gabriela na jeho cestě provázejí neuvěřitelné zážitky:

  • setkávání s mistry plně ovládajícími doposud nepoznané duchovní schopnosti,
  • neobyčejné způsoby cestování,
  • nevšední obydlí a zahrady,
  • nový rozměr přátelství a spolupráce se zvířaty,
  • nové formy zvířat a rostlin,
  • obnovená spolupráce s neviditelnými bytostmi přírody,
  • ryzí pojmy jako úcta, přátelství, upřímnost, ušlechtilost, hrdinství.

Příběh je psaný s lehkostí a humorem. Nechybí tu ani jemnost, půvab a křehká nedotknutelnost čisté ženské duše. Stejně tak i neuvěřitelné množství napínavých a nečekaných zážitků a dobrodružství, které ve stále gradujícím sledu událostí spějí k působivému a překvapivému vyvrcholení.


Umění

Galerie Cesty ke světlu

Galerie Cesty ke světlu Zdeněk Hajný


Nová věda

CeMaS - Centrum magnetického světla

CeMaS - Centrum magnetického světla Vývoj a sdílení čistého poznání a technologií. Kde duchovní potkává materiální ve spolupráci a otevřenosti.

odkazy/start.txt · Poslední úprava: 08.03.2018 20:53 autor: Marek Ištvánek