Duchovní podpora

... a poskytuji vám tuto Zemi k dozrávání ...

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


stranky:vyvoj

Vývoj

Stránky Slova i Duchovní podpory prošly tímto vývojem:

2014

listopad 2014

Stránky přepracovány do nové podoby (používající Dokuwiki) umožňující lepší spolupráci:

    • možnost vyhledávání
    • Multimediální Duchovní podpora dříve dostupná na CD/DVD je zahrnuta do těchto nových stránek

2012

květen 2012

Opravené Poselství a přednášky od Pána Abdrushina a Vzpomínky na Něho.

březen 2012

Zveřejnění nově přepracovaných stránek Duchovní podpory. Doplněn přehled vydání Poselství, vzpomínky na Pána Abdrushina, knihy ze zavátých dob…

17. ledna 2012

Druhé vydání knihy Pre ľudí/Lidem, které také naleznete na novém webu autorů knihy preludi.eu.

2011

Rozvíjení projektu Kruh.

2010

Přidána duchovně přijatá kniha Pre ľudí / Lidem od Kamily a Júliuse Pastierikových s duchovním poselstvím pro dnešní dobu. Najdete ji v části stránek Písmo - Próza.

2009

9. listopadu 2009

V díle Pána Abdrushina doplněny informace o původu knih a jejich českého překladu.

16. září 2009

Založeny nové webové stránky se Slovem Pána Abdrushina na adrese Slovo.vzestup.net dostupné také z nabídky Slovo. Tyto stránky obsahují původní obsah nabídky Slovo rozšířený o plné znění knih Poselství doznívá a Sborník nezařazených přednášek I a II. Navíc jsme provedli opravu chyb v textech a připravili PDF a CHM 1) verzi Slova. Vše je tedy dostupné ke čtení i ke stažení na těchto nových stránkách. Tím také pozbývá význam zdejší nabídka Ke stažení, která je nahrazena novými stránkami. Zveřejnili jsme tedy plné znění původních textů Pána Abdrushina, které jsou nám dostupné, v pořadí, ve kterém je vhodné je číst. Nechť nám všem toto Slovo prospívá při vzestupu za Světlem…

2007

Dárek pro registrované uživatele - nové dokumenty ke stažení od Pána Abdrushina.

2006

10. března 2006

Zveřejnění nových webových stránek Duchovní podpory na adrese DuchovniPodpora.vzestup.net.

2005

25. května 2005

Zveřejnění multimediálního projektu Duchovní podpora na discích DVD nebo CD 2).

4. března 2005

Přidány Básně Vítka Zámečníka.

2003

18. října 2003

Doplněna nabídka nových nahrávek přednášek a setkání.

27. července 2003

V koutku Tvořivost přibyly další básně.

7. července 2003

Připravujeme soubor CD Duchovní podpora a vy na ní můžete spolupracovat s námi. Část stránek původně dostupná jako Názory nebo pozvánky či nabídky v části Slova a obrazy je nyní dostupná v nové části Nástěnka, která slouží k potkávání nás všech. V koutku Tvořivost přibyl výběr básní Kráľovstvo čistoty od Martiny Cicmanové ze Slovenska. V informacích o autorech přibyly naše nové e-mailové adresy.

14. června 2003

V koutku Tvořivost přibyly básně Jiřího Solničky.

11. června 2003

Do odkazů na jiné webové stránky přibyly nové stránky o duchovním léčení Jaspis.

10. června 2003

Do odkazů na jiné webové stránky přibyly nové stránky o duchovním léčení na bázi vyzařování bylin Moravské květy.

4. června 2003

V části stránek Pro děti přibyly pohádky paní Čechové.

25. března 2003

V koutku Tvořivost přibyly básně Svatavy Neumannové.

28. února 2003

Přidány odkazy na zajímavé webové stránky.

2002

4. prosince 2002

První přírůstky do koutku Tvořivost od pana Sekretára a jeho přátel ze Slovenska. Kdokoli se může také podělit s tvorbou, která potěší a povznese. Nové knihy návštěv pro různé vzkazy v koutku Názory.

25. července 2002

Obrázky kruhů v obilí ze světa.

18. července 2002

Obrázky obrazce v obilí, který vznikl 11. 7. 2002 na poli u obce Lípa nedaleko Zlína. Obrazec byl vidět i ze Slušovic a osobně jsem ho navštívil (Marek).

27. května 2002

Přidáno Poselství Grálu ve formátu Adobe Acrobat PDF do části stránek Stažení souborů.

10. května 2002

Aktualizovány odkazy na příbuzné webové stránky v části Slova a obrazy.

2001

12. prosince 2001

Přidán soubor formátu Word 2000 se zabalenou (archiv zip) knihou Ve Světle Pravdy – Poselství Grálu od Abdrushina do části stránek Stažení souborů.

3. října 2001

Aktualizovány kruhy v obilí v části webových stránek Slova a obrazy - Obrazce v obilí.

23. srpna 2001

V části webových stránek Slova a obrazy byly přidány Obrazce v obilí, které se objevují již delší dobu nejen v obilných polích na celém světě, radí nám a upozorňují nás, abychom se zamysleli a přehodnotili naše názory a životní styl k hodnotnějšímu. Byly přidány také odkazy na některé webové stránky zabývající se kruhy v obilí.

21. srpna 2001

V části webových stránek Slova a obrazy byl přidán oddíl Pozvánky - na různá setkání, přednášky a besedy, pokud o nich budeme vědět a organizátoři budou souhlasit.

14. května 2001

Pro děti a nejen pro ně přibyl Průvodce světem přírodních bytostí a další povídání o skřítcích, Skutečný svět skřítků, v části stránek Pro děti.

9. května 2001

Přidány soubory se zabalenými webovými HTML stránkami v souborech archivů zip do části stránek Stažení souborů. Je tam i odkaz na jeden z programů, který rozbaluje nejen zip archivy. Po stažení a rozbalení zip souboru archivu si můžete zobrazit stránku index.htm, která je vždy úvodní první stránka. Nyní tedy máte možnost si webové stránky prohlížet například doma nejen v operačním systému Windows, ale například i v Linuxu (doporučuji co nejnovější verzi webového prohlížeče). Ve formátu zip archivu přibyly tyto knihy: Ve Světle Pravdy – Poselství Grálu od Abdrushina Odpovědi na otázky od Abdrushina Modlitby, které dal lidem Abdrushin

13. dubna 2001

V části webových stránek Slovo jsme přidali informace o Poselství doznívá a Sborníku nezařazených přednášek od Abdrushina. Provedli jsme opravy v textech zařazených v části Slova a obrazy.

22. února 2001

V části Slova a obrazy byl přidán odkaz na webové stránky podobného zaměření jako tyto: www.abdruschin.sk. Byly provedeny drobné opravy v Poselství Grálu (ve webové i .chm verzi).

12. února 2001

Přidali jsme novou část stránek Stažení souborů, na kterou se lze dostat pomocí tohoto obrázku na hlavní stránce obsahu vlevo dole. Zde si lze stáhnout a uložit různé soubory. Začali jsme tím, že jsme zde umístili tyto elektronické knihy ve formátu HTML, ve kterých lze jednoduše listovat v jejich obsahu, vyhledávat slova a vkládat si vlastní záložky: Ve Světle Pravdy – Poselství Grálu od Abdrushina Odpovědi na otázky od Abdrushina Modlitby, které dal lidem Abdrushin Soubory elektronických knih nejsou zkomprimované 3), neboť .chm soubory v sobě zahrnují již zkomprimované HTML soubory, proto pak nelze dostatečně zmenšit jejich velikost komprimací. Pro ty, kteří nebudou moci tyto knihy spustit a otevřít, jsme přidali i program, který jim nainstaluje podporu pro HTML nápovědu v operačním systému Windows. Poté již mohou knihy používat. Doporučujeme mít nainstalovaný webový prohlížeč Internet Explorer verze 4 nebo vyšší (v této době je k dispozici verze 5.5), aby byly knihy plně použitelné.

5. února 2001

Rádi všem oznamujeme, že jsme doplnili celé znění knihy Ve Světle Pravdy – Poselství Grálu od Abdrushina. Nyní je tedy úplně dostupné všem hledajícím také prostřednictvím Internetu.

26. ledna 2001

Doplněny přednášky Poselství Grálu číslo 52 – 70.

18. ledna 2001

Přidána Kniha návštěv, kde můžete veřejně vyjádřit své názory.

17. ledna 2001

Doplněno Poselství Grálu do přednášky číslo 51.

2000

prosinec 2000

Uveřejnění těchto webových stránek na Internetu na adrese svetlo.hyperlink.cz. Jsou však stále ve výstavbě a budeme se snažit je nadále rozšiřovat. Nejdůležitější věcí je pro nás uvedení celého znění hlavního díla pana Abdrushina: Ve Světle Pravdy – Poselství Grálu a pak i jeho pokračování Poselství doznívá, aby bylo neskrytě dostupné všem hledajícím, pro něž je nevyčerpatelným a nedocenitelným zdrojem a průvodcem životem.

rok 2000

Během roku 2000 (a ještě i dříve) se v nás rodila a sílila myšlenka dát všem lidem, kteří o to stojí, možnost poznat slova, která změnila nejen naše životy a stále nám umožňují jít jistě vzhůru – o to se snažíme.

Marek Ištvánek

1) CHM verze již není dostupná
2) multimediální projekt Duchovní podpora již není dostupná
3) komprimace je metoda, která umožňuje zmenšit velikost souborů zabalením do archivního souboru, například .zip, který je pak nutné před použitím opět rozbalit – dekomprimovat
stranky/vyvoj.txt · Poslední úprava: 08.11.2014 02:46 autor: Marek Ištvánek